Fotograf na chrzest.

fotograf kielce chrzest

Chrzest święty to wyjątkowa chwila w życiu każdej rodziny. Ciężko o drugi tak wzruszający i istotny moment. Uwieczniając go na zdjęciach, zyskujesz pamiątkę głównie dla swojego dziecka na całe życie, do której będzie można powrócić zawsze. Pomyśl o tym, jak za kilka lat, Twoja pociecha, przegląda te niezwykłe kadry. Dla takich momentów warto zadbać o to, by zdjęcia oddawały charakter tego dnia i jego niezwykłość.

fotograf kraków chrzest

fotograf na chrzciny

fotograf na chrzest kraków

Fotografia chrztu świętego jest szczególnie wymagająca. Sama uroczystość w kościele nie trwa szczególnie długo, dlatego też tak istotny jest tutaj refleks fotografa. Musi on się dostosować do sytuacji, a jednocześnie pozostać praktycznie niewidocznym- nie może on swoją obecnością przeszkadzać rodzinie w przeżywaniu tego wyjątkowego momentu oraz wysuwać się przed szereg. Ważna jest tutaj również kultura osobista i umiejętność odpowiedniego zachowania się. Uchwycenie emocji pod taką presją i zatrzymanie ulotności chwili staje się zatem nie lada wyzwaniem.

fotograf do kościoła

fotograf na chrzest

zdjęcia z chrztu

Równie istotne, jak sam moment uroczystości w kościele, są chwile z rodzicami i z bliskimi. Wykonując sesje fotograficzne podczas chrzcin i w plenerze, dbamy o wyjątkowy charakter każdego kadru. Mamy masę ciekawych pomysłów, ale jednocześnie nie zapominamy o prawdziwych, szczerych momentach pełnych spontaniczności i o uchwyceniu ulotnych momentów. Sprawimy, by radość i przeżycia tego dnia zostały zatrzymane na fotografiach. Po latach będziecie z radością powracać do chwil pełnych szczęścia.

fotograf na chrzest

Jesteśmy dobrymi obserwatorami- widzimy to, co innym umyka i w odpowiednim momencie robimy zdjęcia. W przypadku fotografii chrztu staramy się, by całość została uwieczniona w idealnej formie. Wykonujemy reportaże z chrzcin– pokazują one praktycznie każdy moment z tego dnia i pozwalają wyrazić jego uroczysty charakter oraz to, co najważniejsze- a więc relacje między rodzicami a dzieckiem. Wiemy, że Twoja pociecha jest najważniejsza i właśnie to wyrażamy poprzez zdjęcia. Jednocześnie zadbamy o utrwalenie emocji i reakcji wszystkich osób, które biorą udział w wydarzeniu. Fotografując chrzty, staramy się wykonać również sesję portretową oraz zdjęcia z gośćmi. Nie oznacza to wcale sztywnych ram oraz nienaturalnych poz. Umiemy sprawić, by każda osoba poczuła się swobodnie przed obiektywem. Utrwalamy szczerą radość, a nieraz i wzruszenie.

fotograf kielce chrzest

Reportaż z chrztu ma przywoływać najcenniejsze momenty dla rodziców i dziecka. Naszym celem jest to, by powracając do tych chwil, pojawił się u Was uśmiech na twarzy. Jeszcze przed uroczystością, ustalamy wszystkie szczegóły, dzięki czemu poznajemy Twoje wymagania i oczekiwania. Proponujemy wykonanie zdjęć podczas przygotowań do chrztu, w trakcie mszy, jak i podczas rodzinnego spotkania. Realizujemy też sesje plenerowe, podczas których napięcie opada i atmosfera staje się już dużo bardziej swobodna.

Decydując się nasze usługi, zyskujesz pewność, że wszystko przebiegnie dokładnie tak, jak powinno, a zdjęcia z chrzcin staną się niezwykłą pamiątką. Postaramy się jak najlepiej udokumentować ten szczególny dzień w życiu Waszego Dziecka.

https://zatrzymacchwile.com/tag/chrzest/