Naszą misją jest stworzenie dla nowożeńców wyjątkowej pamiątki, która zapewni wiele wzruszeń i pozwoli w pewnym sensie przeżywać te chwile na nowo. Taki cel można osiągnąć, wykonując profesjonalne fotografie ślubne oraz weselne. Nasi fotografowie obsługują uroczystości ślubne, sesje ślubne oraz reportaże ślubne w Staszowie i okolicach. Ich wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm są gwarancją uwiecznienia najpiękniejszych i najważniejszych chwil na doskonałej jakości zdjęciach.

Fotograf ślubny Staszów 1

Zatrzymać czas – fotograf ze Staszowa

Trudno zatrzymać upływający czas. Pomimo jego upływu trwa jednak miłość, która się nie starzeje. Aby powrócić do pięknych chwil i wzruszeń, czasami wystarczy przeglądać zdjęcia z przeszłości. Małżonkowie często wracają do zdjęć ze ślubu. Dzięki pracy naszych fotografów ślubnych już wiele par ze Staszowa i okolic może cieszyć się zdjęciami z dnia ich ślubu. Praca fotografa jest niezwykle dyskretna, a jednocześnie liczy się w niej czujność, aby obiektyw zawsze był tam, gdzie rozgrywają się najważniejsze i najbardziej wzruszające wydarzenia. Nasz fotograf przed uroczystością szczegółowo omawia jej przebieg, miejsce ślubu i wesela. To dla nas bardzo ważne, aby poznać oczekiwania i pomysły naszych klientów. Fotograf ślubny zawsze pracuje w zespole, do którego należą Para Młoda i ich goście.

Fotograf ślubny Staszów 2

Sesja ślubna – Staszów

Dla wielu par nieodłącznym elementem zdjęć ślubnych jest profesjonalna sesja ślubna. Dzięki wyobraźni nowożeńców sesje ślubne odbywały się już w Staszowie oraz w okolicach. W przypadku par niezdecydowanych fotograf ślubny jako profesjonalista jest także doradcą, którego zadaniem jest zatrzymanie na fotografiach atmosfery tego szczególnego dnia. Pytamy również osoby decydujące się na sesję plenerową o ich wymarzony strój, a w razie potrzeby pomagamy dobrać kolory i fason ubrań, aby efekt był jak najlepszy. Fotografowie dostosowują się do czasu i miejsca wybranego przez parę. Cena usług zależy od wielu elementów, na przykład czasu trwania wesela lub miejsca sesji ślubnej.