Przygotowania do ślubu obejmują między innymi kwestie sesji fotograficznej. Jedną z najczęściej wybieranych możliwości jest sesja plenerowa. Pozwala ona uchwycić miłość, czułość i ciepło kochających się osób w pięknych okolicznościach przyrody, bądź architektury, które niejednokrotnie zapierają dech w piersiach. Na sesję plenerową decydują się nie tylko pary, które zamierzają zawrzeć małżeństwo, ale również te, które po prostu chcą zatrzymać chwilę na niepowtarzalnych zdjęciach.

Pomysły na sesję plenerową

Osoby chcące wykonać sesję plenerową stoją przed podstawowym pytaniem: jakie jest najlepsze miejsce na wykonanie zdjęć? Odpowiedź ograniczona jest tylko pomysłowością i wyobraźnią naszych Klientów. Miejsca na plener ślubny lub sesję narzeczeńską w plenerze mogą być naprawdę różnorodne i oryginalne. Pary niejednokrotnie w wyborze miejsca kierują się wspomnieniami, sentymentem, bądź własnymi upodobaniami, często zdjęcia mają też związek z ich wspólną pasją. Plener ślubny lub narzeczeński może znajdować się na wodzie, na plaży, nad morzem, w górach lub nad jeziorem. Jako profesjonalni fotografowie towarzyszyliśmy naszym zakochanym Klientom w bardzo oryginalnych miejscach, starając się jednocześnie uchwycić piękno miłości dwojga ludzi oraz wyjątkowość krajobrazu.

Sesje plenerowe ślubne i narzeczeńskie 1

Sesja plenerowa krok po kroku

Nasi Klienci, którzy zdecydowali się na sesję plenerową – niezależnie od tego, czy jest to sesja ślubna, czy narzeczeńska – od pierwszych chwil objęci są profesjonalną opieką. Składa się na nią między innymi szczegółowe doradztwo, co do wybranego pleneru. Parom niezdecydowanym proponujemy szereg niebanalnych miejsc, w których uda się uchwycić ich miłość i ukazać indywidualność każdej z osób. Pytamy również osoby zdecydowane na sesję plenerową o wymarzony strój, a w razie potrzeby pomagamy dobrać kolory i fason ubrań, aby efekt był jak najlepszy. Fotografowie dostosowują się do czasu i miejsca wybranego przez parę. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, towarzysząc i służąc pomocą naszym Klientom przez cały czas trwania sesji. Osobom nieśmiałym pomagamy oswoić się z obecnością fotografa. Zdajemy sobie sprawę, że sesje plenerowe dla zakochanych to bardzo intymne momenty, dlatego działamy bez pośpiechu, dajemy czas na bliskość i czułość. Tylko wtedy sesja narzeczeńska w plenerze lub sesja ślubna będą zapisem autentycznych uczuć. Podpowiadamy parom rozwiązania, jednak pozostawiamy zakochanym dużą swobodę w kwestii sposobów okazywania miłości. Cena sesji plenerowej zależy od wielu czynników, między innymi życzeń samej pary, miejsca wykonywania zdjęć, odległości do tego miejsca oraz czasu pracy. Cena ustalana jest indywidualnie podczas rozmowy z osobami zainteresowanymi wykonaniem profesjonalnej sesji w plenerze. Zakochani otrzymują 20 zdjęć, które wybierają spośród zrobionych przez fotografa podczas sesji fotograficznej dla par.

Sesje plenerowe ślubne i narzeczeńskie 2