Fotografia pozwala na uchwycenie tego, co najbardziej ulotne. To przede wszystkim dzięki zdjęciom Rodzice i krewni mogą obserwować, jak szybko zmienia się ich Dziecko. Ważnym momentem w życiu Dziecka i jego Rodziny jest przyjęcie sakramentu chrztu. To również doskonała okazja do spotkania i uwiecznienia szerszego grona bliskich i przyjaciół. Jeśli Rodzice marzą o pięknych zdjęciach z chrztu, mamy dla nich wyjątkową ofertę.

Zdjęcia z chrztu to unikalna pamiątka

Chrzest Dziecka to ważna chwila w jego życiu i życiu całej Rodziny. Jako fotografowie – towarzyszący od wielu lat naszym Klientom w najważniejszych momentach – staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Zdjęcia z chrztu to nie tylko utrwalenie na lata kościelnej uroczystości, ale także uchwycenie troski Rodziców o Dziecko oraz niepowtarzalnej atmosfery czułości i bliskości. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że Rodzice powierzający nam wykonywanie zdjęć podczas uroczystości, po latach oglądając wykonane przez nas zdjęcia, będą doświadczać wzruszenia i niezapomnianych emocji. Do każdego fotografowanego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele elementów, np. to, czy wykonujemy zdjęcia z chrztu dziewczynki, czy zdjęcia z chrztu chłopca.

Fotograf na chrzest, profesjonalne zdjęcia z chrztu 1

Oryginalne i profesjonalne zdjęcia z chrztu

Jako osoby zajmujące się od lat fotografowaniem, między innymi uroczystości rodzinnych, dobrze wiemy, że fotograf na chrzcie z jednej strony ma uwieczniać chwile, a z drugiej nie przeszkadzać w przebiegu ceremonii. W naszej ofercie znajduje się również towarzyszenie Rodzinie podczas przyjęcia po zakończeniu uroczystości w kościele. Naszym Klientom proponujemy również reportaż z chrztu. Podobnie jak w przypadku reportażu ślubnego jest to fotograficzna opowieść z dnia chrztu Dziecka. Za pomocą zdjęć Rodzice i bliscy mogą odtworzyć po latach przebieg tego wyjątkowego dnia: od przygotowań w domu, poprzez chrzest w kościele, aż po rodzinne spotkanie po zakończeniu części kościelnej. Oferujemy także sesję zdjęciową z chrztu. Dzieci zazwyczaj przyjmują chrzest jako niemowlęta, dlatego staramy się jako fotografowie uchwycić najpiękniejsze chwile z Dzieckiem, a z drugiej strony nie zaburzyć naturalnego rytmu oraz przyzwyczajeń dziecka. Sesja zdjęciowa z chrztu – w zależności od życzeń Rodziców i bliskich – może być wykonywana w miejscu przyjęcia, w plenerze lub w innym dogodnym miejscu. Służymy radą oraz dyskretną pomocą dla naszych Klientów.

Fotograf na chrzest, profesjonalne zdjęcia z chrztu 2

Pakiet zdjęć z chrztu

Towarzyszymy Rodzicom i Dziecku od przygotowania do chrztu, aż do obiadu na przyjęciu. Klienci otrzymują 100 obrobionych zdjęć na nośniku pendrive oraz dodatkowo 50 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 cm. Ponadto Rodzice otrzymują zdjęcia z chrztu w formie galerii internetowej z osobistym hasłem. Cena naszych usług jest uzależniona od wielu czynników, na przykład indywidualnych pomysłów i życzeń Klientów oraz czasu trwania uroczystości. W przypadku ewentualnych wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu.