O nas 1
O nas 2
O nas 3

Ania i Grzegorz - prywatnie mąż i żona, rodzice ukochanej córeczki Nikoli.

 

Wspólne cele, ale inne drogi do nich prowadzące.

Obydwoje kochamy góry, jazdę samochodem, dobrą kuchnię, muzykę, no i oczywiście fotografię

Każdego roku poznajemy historię miłości kilkunastu par, ich rodziny i więzi jakie ich łączą. To właśnie daje nam satysfakcję z pracy.
Nie można zatrzymać upływającego czasu. Nie można go cofnąć... ale można go zatrzymać w kadrze, można uchwycić chwilę, która stanie się wspomnieniem. Radość, łzy, smutek, zaskoczenie, uczucie dwojga ludzi i świat wokół nich... Szukamy momentów godnych uwagi, szukamy czegoś, co warto "zatrzymać", a co po latach, kiedy ponownie spojrzycie na zdjęcia, wywoła Wasz uśmiech , wzruszenie… co po latach obudzi te same emocje.

 

Nasze fotografie ślubne opowiadają Waszą historię. Powierzacie nam uczestnictwo w jednym z najważniejszych chwil Waszego życia, za co jesteśmy Wam wdzięczni i jednocześnie dumni. Czujemy odpowiedzialność, aby jak najlepiej odzwierciedlić te chwile na fotografiach.

 

Cenimy spontaniczność, dlatego staramy się być niezauważalni, ale kiedy jest taka potrzeba służymy radą i pomocą. Dzięki pracy we dwoje możemy być w różnych miejscach jednocześnie i zatrzymać bardzo ulotne momenty w trakcie przygotować ślubnych, na ceremonii czy przyjęciu weselnym. Chcemy dawać naszym parom zdjęcia ślubne nasączone emocjami, ale przy tym naturalne, czasem poetyckie, ale przede wszystkim autentyczne. Uwielbiamy wesołe pary, odważne, które nie boją się wyzwań. Chętnie posłuchamy o Waszych marzeniach związanych ze ślubem i zrobimy wszystko, aby zrealizować część związaną z fotografią.

Każdy ślub jest dla nas wyjątkowy i najważniejszy.