Od wielu już lat z dumą wspieramy pary zakochanych, które decydują się na powierzenie nam wykonania fotografii ślubnych w Radomiu i okolicach. Doświadczenie pokazuje, że dobry fotograf ślubny potrafi z zachowaniem pełnej dyskrecji uchwycić najpiękniejsze i najbardziej intymne momenty podczas przygotowań, uroczystości ślubnej oraz zabawy weselnej. Fotografia ślubna to sztuka niezwykle wymagająca, a jednocześnie dająca małżonkom możliwość powrotu do atmosfery i czasu ślubu.

Satysfakcja Pary Młodej to satysfakcja fotografa

Jako profesjonaliści dokładamy wszelkich starań, aby praca fotografa ślubnego w Radomiu i w okolicach spełniała oczekiwania narzeczonych i małżonków. Wiemy, jak ważna jest dyskrecja oraz umiejętność uchwycenia nawet najbardziej ulotnych chwil i wzruszeń. Towarzyszymy Parze Młodej od momentu przygotowań w domu, uwieczniając między innymi przygotowywanie makijażu, włożenie sukni ślubnej, a u Pana Młodego przygotowania związane z ubiorem ślubnego stroju. W kościele lub w urzędzie małżonkowie mogą liczyć na zdjęcia, które będą ukazywały najważniejsze momenty i wzruszenia rodziców oraz gości. Wreszcie, fotograf jest obecny przez cały czas trwania wesela, niezależnie od tego, czy jest ono organizowane w samym Radomiu, czy też w jego okolicach. Istnieje również możliwość wykonania profesjonalnej sesji ślubnej w Radomiu, jego okolicach lub w miejscu wybranym przez nowożeńców. W naszej pracy najważniejsze jest zadowolenie nowożeńców z przepięknej pamiątki. Nie bez znaczenia jest także satysfakcja, którą jako fotografowie na weselu czerpiemy z pracy z nowożeńcami. Nie jest to dla nas jedynie wyzwanie zawodowe, ale prawdziwa przyjemność.

Fotograf ślubny Radom 1

Fotograf w Radomiu na inne uroczystości

Jako fotografowie dokumentujemy również inne uroczystości rodzinne, takie jak na przykład chrzest dziecka. Każde zlecenie z Radomia oraz z okolic nasi fotografowie traktują indywidualnie, dlatego podczas pierwszego spotkania ustalane są szczegóły oraz oczekiwania Rodziców Dziecka. Podczas fotografowania chrztu fotograf towarzyszy Dziecku i Rodzicom podczas przygotowań w domu ( jeśli Rodzice sobie tego życzą), podczas uroczystości w kościele oraz w czasie przyjęcia w domu lub w lokalu. Istnieje możliwość – tak jak w przypadku pracy fotografa weselnego – zamówienia reportażu z chrztu dziecka. Reportaż ślubu oraz reportaż z uroczystości przyjęcia chrztu to nic innego, jak opowiedzenie wydarzeń z tego wyjątkowego dnia za pomocą zdjęć. Małżonkowie lub Rodzice otrzymują piękną pamiątkę, która nawet po latach przywołuje wspomnienia i wzrusza. Cena usług zależy od wielu czynników, między innymi od długości trwania uroczystości, od miejsca (czy jest to Radom, czy też miejsce w jego okolicach) oraz od wymagań Klientów. Ostateczna cena za pracę fotografa ustalana jest podczas spotkania z Klientami. Zapraszamy do współpracy!

Fotograf ślubny Radom 2