Sesja zdjęciowa najczęściej kojarzy się z profesjonalną sesją ślubną. Nie tylko jednak nowożeńcy decydują się na utrwalenie niepowtarzalnych chwil na zdjęciach. Niezależnie od tego, czy planujecie w niedalekiej przyszłości ślub, czy też nie, sesja dla par pozwala na stworzenie niezapomnianej pamiątki, którą można cieszyć się latami. Dzięki uwiecznionym na zdjęciach wspomnieniom można wzruszyć się lub zobaczyć, jak bardzo się zmieniamy wraz z upływem czasu.

Inspiracje dla sesji narzeczeńskich

Gdzie wykonane zostaną zdjęcia, w jakim miejscu i charakteryzacji, zależy przede wszystkim od pomysłowości par. Pomysły na realizację sesji narzeczeńskiej są ograniczone jedynie przez wyobraźnię zainteresowanych. Jako profesjonaliści od wielu już lat towarzyszymy ludziom w ich najważniejszych życiowych momentach. Staramy się jednocześnie realizować nawet najbardziej nietypowe i oryginalne pomysły klientów. Sesja dla par bardzo często wyraża wspólne pasje danej pary, pokazuje ulubione miejsca lub po prostu podkreśla oryginalne charaktery kobiety oraz mężczyzny. Osobom decydującym się na sesje narzeczeńskie oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w realizacji ich wizji. Sesje fotograficzne dla par przeznaczone są również dla tych, którzy nie mają sprecyzowanego pomysłu. W naszej ofercie pary mogą odnaleźć sesje realizowane w plenerze, w miejscach takich jak np. las, na plaży, nad jeziorem lub nad morzem. Niepowtarzalne i oryginalne są także sesje narzeczeńskie wykonywane w domu. Coraz większą popularnością cieszą się intymne sesje narzeczeńskie. To od pary zależy również wybór pory roku na wykonanie fotografii. Te wszystkie elementy sprawiają, że fotografie stają się opowieścią o dwojgu zakochanych w sobie ludziach.

Sesje narzeczeńskie i sesje dla par 1

Dlaczego warto zdecydować się na sesję narzeczeńską?

Powodów jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, sesja dla par to wspaniała przygoda pozwalająca na poznanie siebie nawzajem, dostrzeganie potrzeb i odkrywanie upodobań drugiej połówki. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że sesje narzeczeńskie jeszcze bardziej zbliżają do siebie dwoje ludzi. Po drugie, zdjęcia z sesji dla par to idealny element, który może znaleźć się na przykład na zaproszeniach ślubnych w przyszłości bądź na obrazach dawanych w prezencie Rodzicom w dniu ślubu. Wreszcie sesje fotograficzne dla par, to dobra okazja do oswojenia się z obiektywem aparatu fotograficznego dla nieco bardziej nieśmiałych osób. To też dobry trening, rozgrzewka przed sesją ślubną. Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo i przeprowadzenie sesji narzeczeńskiej w miłej i przyjaznej atmosferze, bez skrępowania. Jako profesjonalni fotografowie staramy się uchwycić piękno miłości dwojga osób, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia niezwykle indywidualnie. Zakochani otrzymują 20 zdjęć, które wybierają spośród zrobionych przez fotografa podczas sesji fotograficznej dla par.

Sesje narzeczeńskie i sesje dla par 2