Fotograf ślubny to ktoś, kto potrafi uchwycić najbardziej ulotne chwile. Sesja ślubna to przecież jedyna taka okazja w życiu, dlatego tak ważne jest, aby zdjęcia oddawały emocje, wzruszenia i powodowały, że serce zawsze zabije mocniej. Jeśli zależy Wam na takiej wyjątkowej i profesjonalnie wykonanej pamiątce, zapraszamy do wspólnego stworzenia reportażu ślubnego i fotografii weselnej.

Reportaż ślubny

Czym jest reportaż ślubny? Jest rodzajem wyjątkowej historii opowiedzianej obrazami, a jej głównymi bohaterami są nowożeńcy oraz osoby, które towarzyszą im w dniu ślubu. Za pomocą zdjęć w reportażu ślubnym małżonkowie oraz ich bliscy mogą krok po kroku prześledzić przygotowania, moment zawarcia małżeństwa oraz przyjęcie weselne. Reportaż ślubny to unikalna pamiątka, która pomoże w każdej chwili powrócić do najpiękniejszych i najbardziej wzruszających chwil w ich życiu. Praca fotografa ślubnego wymaga od niego niezwykłej uważności, umiejętności wychwytywania kluczowych momentów oraz wielkiej dyskrecji. W każdej godzinie, a nawet w każdym momencie, można odnaleźć chwile, które uwiecznione na fotografii pozostają pięknym wspomnieniem na lata. Główną cechą reportażu ślubnego jest naturalność fotografii. Osoby uchwycone na zdjęciach nie pozują, a fotograf dokumentuje krok po kroku kluczowe emocje widoczne na twarzach i dyskretne gesty. Małżonkowie otrzymują oryginalną fotograficzną historię ich dnia ślubu w postaci reportażu ślubnego.

Reportaż ślubny i fotografia weselna 1

 

Fotografia weselna

Czym innym niż reportaż ślubny jest fotografia weselna? Są to zdjęcia uwieczniające wybrane momenty podczas ślubu i wesela. Fotograf ślubny wykonuje szereg zdjęć, które później – po wcześniejszej obróbce oraz wyborze tych najlepszych ujęć – otrzymują nowożeńcy. W ramach fotografii ślubnej wykonujemy także sesję ślubną. Gdzie zrobić taką sesję? To już zależy od pomysłu oraz wyobraźni nowożeńców i ich współpracy z fotografem. Jako osoby od lat zajmujące się fotografią i mające zaszczyt towarzyszyć parom w dniu ich ślubu, podchodzimy do każdej uroczystości indywidualnie. Staramy się narzeczonym dyskretnie podpowiadać najlepsze rozwiązania i realizować ich wizje oraz marzenia. Zależy nam, aby na zdjęciach oddać klimat i uczucia towarzyszące w dniu ślubu oraz pokazać miłość dwojga ludzi. Obsługujemy pary zawierające ślub w kościele, ślub cywilny oraz śluby w najpiękniejszych plenerach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu towarzyszenia nowożeńcom, otrzymują oni wyjątkowe zdjęcia ukazujące najważniejsze chwile, emocje i uczucia.

Reportaż ślubny i fotografia weselna 2

Cena reportażu ślubnego i fotografii weselnej

Cena poszczególnych usług uzależniona jest od wielu czynników, między innymi od liczby obrobionych zdjęć, długości wesela i miejsca wykonywania sesji ślubnej i plenerowej. Proponujemy naszym klientom dwa pakiety. Narzeczeni mogą wybrać ten z sesją ślubną lub bez. Do każdego z nich Para Młoda otrzymuje od nas wsparcie konsultanta ślubnego.