Narzeczonym nie tylko zależy na perfekcyjnym i pięknym przebiegu ceremonii oraz wesela. Jednym z marzeń jest uwiecznienie tych niepowtarzalnych chwil na fotografiach, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnych fotografów. Od lat zajmujemy się fotografią ślubną w Jędrzejowie oraz w okolicach. Zależy nam, aby fotograf ślubny stworzył za pomocą aparatu fotograficznego najpiękniejszą pamiątkę na wiele lat.

Od domu, aż po wesele

Oferujemy narzeczonym fachowe oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Fotograf obsługujący pary w Jędrzejowie i w okolicznych miejscowościach rozpoczyna swoją pracę od spotkania z przyszłymi małżonkami. Jest to doskonała okazja do poznania oczekiwań Klientów oraz zaprezentowania naszej oferty. Fotograf towarzyszy narzeczonym przez cały dzień. Dokumentuje przygotowania w domu Pani oraz Pana Młodego, wzruszające chwile z rodzicami i najbliższymi, ceremonię ślubną oraz zabawę weselną. Niezależnie od tego, czy uroczystość i wesele odbywają się w Jędrzejowie, czy okolicach, fotograf pozostaje do dyspozycji Klientów. Narzeczeni mogą skorzystać z profesjonalnej porady i omówić koncepcję jeszcze przed ślubem. Wykonanie fotografii ślubnej i weselnej dobrze powierzyć osobom, które zajmują się tym od lat i służą pomocą oraz fachowym doradztwem.

Fotograf ślubny Jędrzejów 1

Sesja ślubna

Nowożeńcy prawie zawsze decydują się na specjalną sesję ślubną wykonywaną przez zawodowego fotografa ślubnego. Miejsce sesji może zostać zaproponowane przez fotografa, ale najczęściej to sama Para Młoda decyduje o tym, gdzie chce uwiecznić swoją miłość w ślubnym klimacie. Niezależnie od tego, czy sesja ma być zrealizowana w Jędrzejowie, czy w innym miejscu fotograf jest w pełni dyspozycyjny. Dla nowożeńców taka sesja to szansa na utrwalenie na fotografiach wyjątkowej atmosfery tego dnia. Cena usługi uzależniona jest od wielu czynników, ale zawsze ustalana jest podczas rozmowy z przyszłymi małżonkami. Zapraszamy do kontaktu!

Fotograf ślubny Jędrzejów 2