Para nowożeńców często wybiera niebanalne miejsca na swoją sesję ślubną. Coraz większą popularnością cieszy się sesja zagraniczna. Decydują się na nią nie tylko osoby, które zawierały związek małżeński za granicą, ale także ci, którzy chcą zatrzymać na fotografiach niepowtarzalne chwile w innym niż zwykle otoczeniu. Zachęcamy do kontaktu z nami osoby, które marzą o sesji ślubnej za granicą.

Sesja zagraniczna – dlaczego warto?

Obecnie prawie wszystkie pary nowożeńców decydują się na profesjonalną sesję ślubną. Nikogo nie dziwi to, że dwoje kochających się ludzi chce uwiecznić swoją miłość w przepięknym otoczeniu. W naszej pracy jako zawodowych fotografów wykonywaliśmy sesje ślubne na przykład na plaży, w górach, w lesie lub nad jeziorem. Nie brakowało par, które marzyły o zdjęciach w góralskiej chacie lub w starym wiejskim domu. Stosunkowo nowym trendem jest sesja ślubna za granicą. Takim sesjom zagranicznym sprzyja częste podróżowanie młodych ludzi, a także otwarte granice. Jest to wspaniała pamiątka, która za pomocą zdjęć pozwala nie tylko na podróż w czasie, ale również przekraczanie granic.

Sesja ślubna za granicą 1

Sesja ślubna – praktyczne informacje

To, gdzie zostanie wykonana sesja, zależy w dużej mierze od wyobraźni i życzeń samych nowożeńców. Część par na sesję ślubną za granicą wybiera miejsca ważne dla historii ich związku lub miejsca, które zawsze chciały odwiedzić. Jako profesjonalni fotografowie przed rozpoczęciem sesji zagranicznej, a także w czasie jej trwania, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że sesja ślubna za granicą wymaga większego przygotowania, dlatego jesteśmy gotowi służyć radą i pomocą zakochanym. Cena sesji zagranicznej z oczywistych powodów jest wyższa od standardowej sesji blisko miejsca ślubu lub na terenie Polski. Zależy ona od wielu czynników i jest ustalana wraz z Klientami podczas spotkania przed sesją – bez ukrytych kosztów. Zapraszamy do kontaktu!

Sesja ślubna za granicą 2