Kochani jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy, że byliście z nami w tak ważnym dla nas dniu, jeszcze przed ślubem wiedzieliśmy, że nie chcemy nikogo innego nawet nikt inny nie wchodził w grę:) Zdjęcia, które dla nas zrobiliście zachwyciły wszystkich naszych znajomych, rodziny a nawet dyrekcje z pracy naszych rodziców, to o czymś świadczy. My jesteśmy zachwyceni zdjęciami ale również tym ze Was poznaliśmy bo jesteście fantastycznymi osobami:)
Kontaktowi, pogodni, uśmiechnięci, wyluzowani, z wielkim serduchem do tego co robicie. Myślę, że wszystkie osoby, które wyrażają swoją opinie TUTAJ coś Wam zawdzięczają. Tą pamiątkę będziemy mieli na całe życie, wiec Wy też zostaniecie dla nas Zapamiętani. Referencje 1 Wszystkim osobom, które planują ślub POLECAM !!! Na pewno każda z par, która zdecyduje się z Wami na współpracę nie pożałuje tego, a wręcz przeciwnie będzie przeglądać album po 100razy dziennie, tak jak my to robimy. DZIĘKUJEMY WAM RAZ JESZCZE !!!

Karolina i Paweł

Z czystym sumieniem wystawiamy z mężem maksymalną ocenę. Słowami ciężko jest podziękować za coś, co będzie wywoływać uśmiech na naszych twarzach do końca życia. Przepiękne zdjęcia, które pokazują emocje i prawdziwych nas. Sesja narzeczeńska - pierwsze zetknięcie z aparatem, stres rozładowany przez zwariowanego Grzegorza i człowiek chce więcej. Zdjęcia ślubne... Dużo by pisać. Przygotowania pełne niespodzianek, ujecia nie pozowane, naturalne. Atmosfera jaką tworzy Ania z Grzegorzem naprawdę wyjątkowa. Wprowadzają spokój, radość i służą dobrą radą. Ewentualne napięcia rozładowują momentalnie. Podczas zabawy byli niewidoczni dla gości. Sama nie wiem kiedy zrobili tyle wspaniałych zdjęć. Sesja w plenerze to kolejna bajka. Pomysłowość i kreatywność Grzegorza chyba czasem zaskakują jego samego Referencje 1 Dla dobrego ujęcia jest w stanie wejść na drzewo, do wody i na skraj urwiska. W to co robi zaangażowany jest na 101%. Efektem naszej współpracy jest cudowny album, który będzie pamiątką na lata. Z całego serca polecamy naprawdę profesjonalnych a przy tym ciepłych i otwartych ludzi, jakimi są Ania i Grzegorz. W tym wszystkim najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem, więc to był najlepszy wybór. Cieszymy się, że Wam zaufaliśmy i mogliśmy Was poznać.

Ps. Grzegorz, dziękuję że mogłam Ci się zwierzać jak przyjaciółce a Ty dzielnie to znosiłeś i nigdy nie rzuciłeś słuchawką Referencje 1

Milena i Kamil

Szanowni Narzeczeni planujący ślub, jeśli chcielibyście aby zdjęcia ślubne wywołały Wasz zachwyt, aby nawet krótkie zerknięcie na zdjęcie przywołało najpiękniejsze wspomnienia tego cudownego dnia, jeśli chcielibyście aby podczas oglądania Waszego wyjątkowego albumu w oku zakręciła się łza wzruszenia, jeśli chcielibyście poczuć mega pozytywną energie płynącą z zaangażowania, włożonego w pracę serca Grzegorza i Ani skorzystajcie z usług ZatrzymaćChwile.pl

Zdjęcie zrobić umie każdy, a Oni potrafią zatrzymać na zdjęciu czas, emocje, potrafią zatrzymać chwile ... chwile, które będą wywoływać uśmiech na Waszych twarzach do końca życia Referencje 1???? Każde pstryknięcie migawki aparatu Grzegorza jest jak ruch pędzlem wielkiego malarza tworzącego dzieło swojego życia. Reasumując, jesteśmy w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani reportażem wykonanym przez Zatrzymać Chwile

 

Justyna i Mateusz

Ania i Grzegorz sfotografowali nasz ślub oraz wykonali dla nas sesję poślubną. Szczerze i z całego serca polecamy tę przesympatyczną parę. Powierzenie im udokumentowania naszego ślubu było strzałem w dziesiątkę. Przesympatyczni, świetny kontakt. Rodzina i goście chwalili bardzo naszych fotografów. Pełny profesjonalizm i świetne zdjęcia. Jeśli mielibyśmy wybierać raz jeszcze to wybór byłby tylko jeden. Dziękujemy Wam że byliście z nami!

Krzysztof i Ilona Nowak

Prawdziwi pasjonaci z duszami artystów. Oryginalność i niestandardowość zdjęć. Pełen profesjonalizm, spontaniczność i pomysłowość. Rzeczywiście Ania i Grzegorz zatrzymują chwile, momenty radości i wzruszenia w taki sposób, ze dzięki ich zdjęciom każdego dnia możemy przezywać je na nowo. Do tego dobre i pełne otwartości podejście do klienta. Polecamy! Jeszcze raz wielkie dzięki.

Marysia i Daniel Madejscy

Serdecznie polecamy  ! Praca z Grzegorzem i Anią to sama przyjemność  🙂  Dają z siebie naprawdę wszystko. Dzięki  ich zaangażowaniu zdjęcia są piękną pamiątką 🙂 Album - rewelacja ! Na koniec ...Niespodzianka ! Bardzo Nas to miło zaskoczyło ... 🙂 Aaaa i warto dodać, że Grzegorz mimo choroby , która dopadła go na czas naszej sesji plenerowej  - nie odpuścił ! Zaangażowanie 100 % Pozdrawiamy i dziękujemy !

Ela i Bartosz Ścieszka

Serdecznie polecamy ZatrzymacChwile:) Z fotografami współpracowało nam się świetnie, są kreatywni, mieli dużo swoich pomysłów ale też słuchali tego co my chcielibyśmy osiągnąć. Zdjęcia wyszły super a album jest śliczny:)♥ warto też dodać, że poza umiejętnościami fotograficznymi Ania i Grzegorz są bardzo sympatycznymi i otwartym osobami, które wielokrotnie swoimi żartami pomogli rozładować stres:) Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonali!:) Jeszcze raz dziękujemy za wszystko!!:)

Paulina i Artur Łuczak

Jesteśmy zachwyceni pracą jaką Ania i Grzegorz wykonują dla swoich klientów - jaką wykonali dla nas:) Wszystko ma dużo smaku, artystyczny wyraz i przede wszystkim bardzo dobrze się ogląda. Udziela wskazówek, ale głównie sam „łapie” wszystkie wyjątkowe chwile. Oceniamy pracę Ani Grzegorza bardzo wysoko! To dzięki nim mamy uwiecznione piękne wspomnienia, do których na pewno nie raz wrócimy.

Ola i Paweł Zalewscy

Ania i Grzegorz profesjonaliści w najwyższym wydaniu!!! 🙂 Cudowni ludzie, którzy robią kawał DOBREJ roboty 😉 Zdjęcia jakie robią rewelacja, świeże, pomysłowe i świetnej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy i w 100% polecamy 🙂

Justyna i Artur Żurawscy

Profesjonalni, sympatyczni, służą dobrą radą, zarażają humorem i energią - tacy właśnie są Anna i Grzegorz. Dzięki Wam stres prysł a nasz najważniejszy dzień był taki jaki sobie wymarzyliśmy 😉 dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, które będą piękną pamiątka na długie lata.

Justyna i Tomasz Sosnowscy

Polecam wszystkim Anię i Grzegorza 🙂 Są najlepsi na rynku !! 🙂 Moje zdjęcia ślubne są przepiękne 🙂

Diana i Rafał Wrona

Chcielibyśmy wam Grzegorzu i Aniu serdecznie podziękować, że byliście z nami w tym cudownym dniu oraz za owoce pracy, które stały się częścią naszej historii. Twoja osoba i profesjonalne podejście sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie podczas ślubu, wesela i sesji plenerowej Gorąco polecamy Grzegorza, gdyż jest to osoba oddana swojej pasji. Jest osobą pełną ciekawych i zabawnych pomysłów, potrafiącą stworzyć przyjemną atmosferę. Zdjęcia, które stworzyłeś są swoistymi dziełami sztuki, odzwierciedlają one emocje towarzyszące nam i gościom w dniu naszego ślub. Fotografie są przepełnione wspaniałymi uczuciami i ciepłem. Dziękujemy za najcudowniejszą foto książkę i prezent – stworzyłeś dla nas najpiękniejszą pamiątkę. Będziemy polecać!

Dominika i Sebastian Durlej

Mix zaangażowania, pomysłów i talentu - efekt- świetne zdjęcia i wspaniała pamiątka ślubna. Wesoła i luźna atmosfera jaką tworzy Grzegorz sprawiły że sesja okazała się świetną zabawą!! Dziękujemy za rady, wskazówki, wycieczkę po Krakowie, perfekcyjne przygotowanie i za spełnianie wszystkich naszych zachcianek 😉 Ale przede wszystkim za efekt końcowy który przerósł nasze oczekiwania!! Polecam gorąco !!!

Ania i Mariusz Kwaśniak

Studio warte polecenia 🙂 Zdjęcia nieziemsko profesjonalne, wspaniale obrobione, dopracowane najmniejsze szczegóły. Na każdej fotografii widać emocje... Zarówno Ania jak i Grzegorz wykazują się niezwykłą kreatywnością, tworzą swoje wspaniałe, niepowtarzalne sesje. W stu procentach można na nich polegać i zdać się na ich pomysły. Atmosfera baaaardzo luźna 🙂 Co ważne- czas oczekiwania na album i zdjęcia zaskakująco krótki, a efekt... WOW!!! Bardzo serdecznie polecamy 🙂

Sylwia i Emil Stępień