Fotobudka to nowoczesny mobilny automat do robienia zdjęć, który posiada możliwość ich natychmiastowego wydruku.

Fotobudka 1Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy przed nim stanąć i nacisnąć „start” na ekranie dotykowym. Reszta zrobi się sama! Fotobudka wykonuje serię czterech zdjęć, a następnie dokonuje ekspresowego wydruku. Fotobudka w zestawie posiada kilka teł fotograficznych oraz zabawne gadżety urozmaicające robione zdjęcia. Urządzenie przyjedzie do Państwa w towarzystwie asystenta, który w razie potrzeby służy pomocą. Fotobudka, to połączenie prostoty obsługi z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Wysokiej klasy sprzęt fotograficzny zapewnia odpowiednią jakość robionych przez fotobudkę zdjęć.

Przydatne informacje:

Czas pracy

W czas pracy nie jest wliczony czas potrzebny na rozłożenie i złożenie urządzenia. Przyjedziemy do Państwa odpowiednio wcześnie, aby zainstalować fotobudkę na czas. Potrzebujemy około 30 minut na przygotowanie budki do pracy.

Ilość zdjęć

Nie ma limitu ilości zrobionych zdjęć! Jedynym ograniczeniem jest czas w jakim wydrukowane zostanie zdjęcie. Dzięki nowoczesnej drukarce nasze zdjęcia drukowane są w niespełna 10 sekund.

Gadżety

Wraz z budką dostarczymy do Państwa gadżety: maski, peruki, okulary i kapelusze, które pomogą wprowadzić gości w atmosferę zabawy.

Ile miejsca zajmuje FOTOBUDKA?

Do swobodnej instalacji oraz dla komfortu korzystających preferujemy powierzchnię ok. 6 m2.

Czy będziemy mieli dostęp do wszystkich zrobionych zdjęć na danej imprezie?

Tak! Wszystkie zdjęcia zdobione podczas imprezy zostaną Państwu dostarczone na PENDRIVE oraz zostaną umieszczone w galerii internetowej, która może zostać zablokowana hasłem.

Fotobudka 2