Ania i Grzegorz sfotografowali nasz ślub oraz wykonali dla nas sesję poślubną. Szczerze i z całego serca polecamy tę przesympatyczną parę. Powierzenie im udokumentowania naszego ślubu było strzałem w dziesiątkę. Przesympatyczni, świetny kontakt. Rodzina i goście chwalili bardzo naszych fotografów. Pełny profesjonalizm i świetne zdjęcia. Jeśli mielibyśmy wybierać raz jeszcze to wybór byłby tylko jeden. Dziękujemy Wam że byliście z nami!

Krzysztof i Ilona Nowak

Prawdziwi pasjonaci z duszami artystów. Oryginalność i niestandardowość zdjęć. Pełen profesjonalizm, spontaniczność i pomysłowość. Rzeczywiście Ania i Grzegorz zatrzymują chwile, momenty radości i wzruszenia w taki sposób, ze dzięki ich zdjęciom każdego dnia możemy przezywać je na nowo. Do tego dobre i pełne otwartości podejście do klienta. Polecamy! Jeszcze raz wielkie dzięki.

Marysia i Daniel Madejscy

Serdecznie polecamy  ! Praca z Grzegorzem i Anią to sama przyjemność  🙂  Dają z siebie naprawdę wszystko. Dzięki  ich zaangażowaniu zdjęcia są piękną pamiątką 🙂 Album - rewelacja ! Na koniec ...Niespodzianka ! Bardzo Nas to miło zaskoczyło ... 🙂 Aaaa i warto dodać, że Grzegorz mimo choroby , która dopadła go na czas naszej sesji plenerowej  - nie odpuścił ! Zaangażowanie 100 % Pozdrawiamy i dziękujemy !

Ela i Bartosz Ścieszka

Serdecznie polecamy ZatrzymacChwile:) Z fotografami współpracowało nam się świetnie, są kreatywni, mieli dużo swoich pomysłów ale też słuchali tego co my chcielibyśmy osiągnąć. Zdjęcia wyszły super a album jest śliczny:)♥ warto też dodać, że poza umiejętnościami fotograficznymi Ania i Grzegorz są bardzo sympatycznymi i otwartym osobami, które wielokrotnie swoimi żartami pomogli rozładować stres:) Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonali!:) Jeszcze raz dziękujemy za wszystko!!:)

Paulina i Artur Łuczak

Jesteśmy zachwyceni pracą jaką Ania i Grzegorz wykonują dla swoich klientów - jaką wykonali dla nas:) Wszystko ma dużo smaku, artystyczny wyraz i przede wszystkim bardzo dobrze się ogląda. Udziela wskazówek, ale głównie sam „łapie” wszystkie wyjątkowe chwile. Oceniamy pracę Ani Grzegorza bardzo wysoko! To dzięki nim mamy uwiecznione piękne wspomnienia, do których na pewno nie raz wrócimy.

Ola i Paweł Zalewscy

Ania i Grzegorz profesjonaliści w najwyższym wydaniu!!! 🙂 Cudowni ludzie, którzy robią kawał DOBREJ roboty 😉 Zdjęcia jakie robią rewelacja, świeże, pomysłowe i świetnej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy i w 100% polecamy 🙂

Justyna i Artur Żurawscy

Profesjonalni, sympatyczni, służą dobrą radą, zarażają humorem i energią - tacy właśnie są Anna i Grzegorz. Dzięki Wam stres prysł a nasz najważniejszy dzień był taki jaki sobie wymarzyliśmy 😉 dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, które będą piękną pamiątka na długie lata.

Justyna i Tomasz Sosnowscy

Polecam wszystkim Anię i Grzegorza 🙂 Są najlepsi na rynku !! 🙂 Moje zdjęcia ślubne są przepiękne 🙂

Diana i Rafał Wrona

Chcielibyśmy wam Grzegorzu i Aniu serdecznie podziękować, że byliście z nami w tym cudownym dniu oraz za owoce pracy, które stały się częścią naszej historii. Twoja osoba i profesjonalne podejście sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie podczas ślubu, wesela i sesji plenerowej Gorąco polecamy Grzegorza, gdyż jest to osoba oddana swojej pasji. Jest osobą pełną ciekawych i zabawnych pomysłów, potrafiącą stworzyć przyjemną atmosferę. Zdjęcia, które stworzyłeś są swoistymi dziełami sztuki, odzwierciedlają one emocje towarzyszące nam i gościom w dniu naszego ślub. Fotografie są przepełnione wspaniałymi uczuciami i ciepłem. Dziękujemy za najcudowniejszą foto książkę i prezent – stworzyłeś dla nas najpiękniejszą pamiątkę. Będziemy polecać!

Dominika i Sebastian Durlej

Mix zaangażowania, pomysłów i talentu - efekt- świetne zdjęcia i wspaniała pamiątka ślubna. Wesoła i luźna atmosfera jaką tworzy Grzegorz sprawiły że sesja okazała się świetną zabawą!! Dziękujemy za rady, wskazówki, wycieczkę po Krakowie, perfekcyjne przygotowanie i za spełnianie wszystkich naszych zachcianek 😉 Ale przede wszystkim za efekt końcowy który przerósł nasze oczekiwania!! Polecam gorąco !!!

Ania i Mariusz Kwaśniak

Studio warte polecenia 🙂 Zdjęcia nieziemsko profesjonalne, wspaniale obrobione, dopracowane najmniejsze szczegóły. Na każdej fotografii widać emocje... Zarówno Ania jak i Grzegorz wykazują się niezwykłą kreatywnością, tworzą swoje wspaniałe, niepowtarzalne sesje. W stu procentach można na nich polegać i zdać się na ich pomysły. Atmosfera baaaardzo luźna 🙂 Co ważne- czas oczekiwania na album i zdjęcia zaskakująco krótki, a efekt... WOW!!! Bardzo serdecznie polecamy 🙂

Sylwia i Emil Stępień